Szenzációs Neuville a második Monte-győzelme felé, a Power Stage határozza meg a WRC2-ben a győztest!

Thierry Neuville nyerte a Monte-Carlo Rally második vasárnapi szakaszát is, így nagyon közel került a maximális pontszám…

Thierry Neuville a Monte-Carlo Rally második vasárnapi szakaszát is megnyerte, így közelebb került a maximális pontszámhoz és második Monte-győzelméhez. A belga versenyző már az első három napot is sikerrel zárta, és mind a négy szakaszt megnyerve halad a második Monte-győzelme felé. A versenyben összetettben Neuville 13.5 másodperccel vezeti Sébastien Ogier előtt. A vasárnapi szakasz után az első helyen Neuville áll, 7.1 másodperccel előzve Elfyn Evans-t és 7.8 másodperccel Ott Tänakot. A versenyből már csak a Power Stage van hátra.